Пневматична набивна груша призначена для розвитку високої швидкості і точності ударів. Високоякісна кругла груша на розтяжках виконана з ПВХ червоного кольору. Наповнювачем є якісна ганчір'я х/б. Дана пневмогруша прослужить Вам багато років навіть при інтенсивній експлуатації.
Довжина: 27 см
Ширина: 27 см
Висота: 46 см
Вага:2,5-3 кг
У комплект постачання кріплення не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Діаметр | 27 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Мішок |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴





