bvd_ggl
Фільтр повітряний CITROEN XSARA 1.9 TD 97-00, PEUGEOT 306 2.0 -01 (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101202888

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A140495
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Ліво-/правостороннє рульове керу |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60390 | AC | PC640 | AC | PC620 |
| AC | PC531 | AC | PC2581E | ACDelco | PC2581E |
| BOSCH | 145743343148N | BOSCH | 1457433229 | BOSCH | S3229 |
| BOSCH | 1457433431 | BOSCH | 1457433011 | CHAMPION | W175606 |
| CHAMPION | V433606 | CLEAN FILTERS | MA1153 | COMLINE | EAF045 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | FL6805 | Delphi Poland S.А. | AF0146 | Delphi Poland S.А. | AF0239 |
| FIL FILTER | HPU4318 | FILTRON | AR314 | FORD | 1137559 |
| FORD | 1137526 | FRAM | CA4974 | FRAM | CA5331 |
| Hans Pries (Topran) | 720970 | HENGST FILTER | E349L | JC PREMIUM | B2P019PR |
| KAGER | 120106 | KLAXCAR FRANCE | FA036z | KNECHT | LX502 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013240 | LAURAK | EL3451 | LAURAK | EL3484 |
| LAURAK | EL3662 | LYNX | LA1369 | M-Filter | A506 |
| MagnetiMarelli | 152071758493 | MANN-FILTER | C1184 | MAPCO | 60873 |
| MAPCO | 60021 | MECAFILTER | 169 | MEYLE | 11123210041 |
| MGA | FA3073 | MISFAT | R234 | MOTAQUIP | VFA658 |
| MULLER FILTER | PA390 | OPEN PARTS | EAF332420 | P.B.R. | AI3640 |
| P.B.R. | AI3655 | PATRON | PF1111 | PEUGEOT | 1444E6 |
| PEUGEOT | 95658467 | PEUGEOT | 1427C6 | PEUGEOT | 144596 |
| PEUGEOT | 94014460 | PEUGEOT | 1444E7 | PEUGEOT | 95658483 |
| PEUGEOT | 1444F2 | PEUGEOT | 9401445968 | PEUGEOT | 1444WA |
| PEUGEOT | 1444F1 | PEUGEOT | 1444J7 | PEUGEOT | 144526 |
| PEUGEOT | 95658437 | PEUGEOT | 95653437 | PEUGEOT | 1444000000 |
| PEUGEOT | 96658483 | PEUGEOT | 144411 | PEUGEOT/CITROEN | 1444000000 |
| PEUGEOT/CITROEN | 144596 | PEUGEOT/CITROEN | 1427C6 | PEUGEOT/CITROEN | 95653437 |
| PEUGEOT/CITROEN | 95658437 | PEUGEOT/CITROEN | 1444E7 | PEUGEOT/CITROEN | 1444F2 |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444J7 | PEUGEOT/CITROEN | 94014460 | PEUGEOT/CITROEN | 9401445968 |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444E6 | PEUGEOT/CITROEN | 144411 | PEUGEOT/CITROEN | 95658467 |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444WA | PEUGEOT/CITROEN | 1444F1 | PEUGEOT/CITROEN | 144526 |
| PEUGEOT/CITROEN | 95658483 | PEUGEOT/CITROEN | 14440000000 | PEUGEOT/CITROEN | 96658483 |
| PURFLUX | A224 | PURFLUX | PRFFL6805 | PURFLUX | A699 |
| PURFLUX | A521 | PUROLATOR | A17891 | PUROLATOR | A47949 |
| Quinton Hazell | QFA0221 | ROVER | FA3073 | SCT | SB652 |
| SCT Germany | SB652 | Sofima | S3780A | Sofima | S7234A |
| TECNOCAR | A831 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Citroen ZX (N2) | Фільтр Citroen XSARA (N1) | Фільтр Citroen VISA |
| Фільтр Citroen XANTIA (X1_, X2_) | Фільтр Citroen XSARA купе (N0) | Фільтр Citroen XSARA Break (N2) |
| Фільтр Citroen ZX Break (N2) | Фільтр Peugeot 309 I (10C, 10A) | Фільтр Peugeot 309 II (3C, 3A) |
| Фільтр Peugeot 205 II (20A/C) | Фільтр Peugeot 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) | Фільтр Peugeot 205 I (741A/C) |
| Фільтр Peugeot 205 I КАБРИОЛЕТ (741B, 20D) | Фільтр Peugeot 306 (7B, N3, N5) | Фільтр Peugeot 405 II (4B) |
| Фільтр Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A140495 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101202888 |
| Рік виробництва після | 08/1972 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

