bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний CHEVROLET, OPEL, SUZUKI, VAUXHALL (вир-во Jakoparts) | |||
| J1328046 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 222 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Opel, Suzuki (вир-во Blue Print) | |||
| ADK82245 | Blue Print | 340 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний SUZUKI SWIFT IV 1.2 10- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900665836

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-08-835
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63618 | AMC Filter | SA9091 | ASHUKI | 03964408 |
| AVS AUTOPARTS | PA018 | BERNHARDT | DAF3282 | Blue Print | ADK82245 |
| CLEAN FILTERS | MA3251 | COMLINE | EAF852 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7767 |
| DENCKERMANN | A140889 | DJ PARTS | FA1104 | DJ PARTS | FA1102 |
| FI.BA filter | FA438 | FILTRON | AP1908 | FRAM | CA11474 |
| GENERAL MOTORS | 4711600 | GM | 95507955 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 04711600 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95507955 | GM Korea | 95507955 | HENGST FILTER | E525L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1328046 | IPS Parts | IFA3826 | IWIS | LAT617 |
| Japanparts | FA835S | JAPKO | 20835 | JS ASAKASHI | A29001 |
| K&N Filters | 332974 | KAISHIN | A10287 | KNECHT | LX3282 |
| KOLBENSCHMIDT | A640402 | LUCAS FILTERS | LFAF479 | MagnetiMarelli | 154705856810 |
| MANN-FILTER | C26006 | MAXGEAR | 260984 | MDR | MAF3835 |
| MECAFILTER | ELP9436 | MEYLE | 33123210016 | MULLER FILTER | PA3618 |
| NIPPARTS | N1328044 | NPS | S132I47 | OPEL | 04711600 |
| OPEL | 4711600 | OPEN PARTS | EAF361510 | PEMEBLA | JAPFA835S |
| PURFLUX | A1558 | SAKURA | A14460 | Sofima | S3553A |
| SUZUKI | 1378069L00 | SUZUKI | 1378071L00 | SUZUKI | 1378071L00000 |
| SUZUKI | 1378069L00000 | TECNECO FILTERS | AR3282PMJ | TECNOCAR | A2482 |
| UFI | 3055300 | VAICO | V640056 | WIX FILTERS | WA9719 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2008835 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665836 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

