bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний ExtraClean CHEVROLET (RIDER) | |||
| REC130004 | RIDER | 255 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Chevrolet, Opel (вир-во Blue Print) | |||
| ADG02280 | Blue Print | 322 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Chevrolet Captiva (вир-во Parts-Mall) | |||
| PAC-027 | PARTS MALL | 323 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL (вир-во Jakoparts) | |||
| J1320920 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 329 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11- (вир-во HENGST) | |||
| E1247L | HENGST FILTER | 506 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний с140 (вир-во GM) | |||
| 22745824 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 881 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11- (вир-во KNECHT-MAHLE)

КОД ТОВАРУ
69101055332

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3298
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD8946 | AMC Filter | DA753 | BERNHARDT | DAF3298 |
| Blue Print | ADG022105 | Blue Print | ADG02280 | BOSCH | 0986AF2446 |
| COMLINE | EAF862 | DENCKERMANN | A146916 | DIAMAX | DA2972 |
| DJ PARTS | FA1563 | FRAM | CA10520 | GENERAL MOTORS | 4802875 |
| GENERAL MOTORS | 4802876 | GM | 22745824 | GM | 4802875 |
| GM | 4802876 | GM | P22745824 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 22745824 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P22745824 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 22745824 | GM Korea | 4802875 |
| GM Korea | P22745824 | GM Korea | 4802876 | HENGST FILTER | E1247L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320920 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320920 | KAVO PARTS | DA753 |
| LEINA | QF36A00158 | MagnetiMarelli | 153071762378 | MagnetiMarelli | 154072377013 |
| MANN-FILTER | C30012 | OPEL | 4802876 | OPEL | 4802875 |
| PARTS MALL | PAC027 | PURFLUX | A1303 | Quinton Hazell | QFA0954 |
| RIDER | REC130004 | SAKURA | A6540 | SCT Germany | SB2206 |
| Sofima | S3552A | TECNOCAR | A2274 | UFI | 3055200 |
| VAICO | V401151 | Valeo | 585464 | WILMINK | WG1426386 |
| WIX FILTERS | WA9803 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX3298 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 66 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.44500 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101055332 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333 ₴

